کولر گازی اینورتر HITACHI هیتاچی 24000

موتور اسکرول قدرتمند و مصرف کم انرژی کولر گازی اینورتر هیتاچی

آنچه در عملکرد سرمایشی گرمایشی کولر گازی تاثیر بسیار زیادی می گذارد نوع موتور و کارایی آن است که هرچه توانمندی آن بیشتر باشد در تمامی مراحل آماده بکار اسپلیت، تاثیر خواهد گذاشت.

کولر اسپیلت هیتاچی اینورتر، مجهز به سیستم کمپرسور اسکرول (Scroll) می باشد که با تجهیزات و قطعات پیشرفته ای که در آن ایجاد شده به کاهش دادن حجم گاز کمک خواهد کرد.

تقریبا می توان گرفت که از لحاظ ساختاری به کمپرسور یخچال شباهت زیادی دارد. مهمتر از همه، این نوع موتور در مقایسه با مدل های پیستونی از بیشترین بازدهی عملکرد برخوردار است.

نوع گاز مصرفی R410a است و با سطح صدای بسیار پایین به آرامش و آسودگی تان در طول شبانه روز کمک خواهد کرد. شرایط آب و هوایی T2-T3 از دیگر ویژگی های قابل ذکر در کولر گازی اینورتر هیتاچی ارزان است.

بنابراین اگر در یک شرایط آب و هوایی شرجی و یا گرم و مرطوب زندگی می کند؛ این کولر گازی بهینه و استاندارد از هر نظر می تواند پاسخگوی نیازهایتان باشد. با این قابلیت ها و همچنین امکان صرفه جویی در مصرف انرژی، با خیال راحت می توان از آن استفاده کرد.

توان سرمایشی سریع در کولر گازی فوق کم مصرف هیتاچی

برعکس نظریه عمومی در رابطه با کولرهای گازی که تنها می توانند محیط را خنک کنند و سرد نگه دارند؛ می توان از آنها انتظار گرم نگه داشتن دمای هوا حتی در سردترین فصل های سال را داشت. کولر گازی اسپلیت هیتاچی24000، با داشتن قابلیت سرمایشی گرمایشی در تمامی شرایط آب و هوایی، از هر جهت پاسخگوی نیاز کاربران می باشد و مهمتر از همه با دریچه خروجی هوای مناسبی که دارد به صورت گسترده هوای پرتاب شده را به تمامی گوشه های اتاق می رساند.

خوب است اکنون که بخش های زیادی از امکانات را مورد بررسی قرار دادیم به ظرفیت سرمایشی و گرمایشی این کولر گازی اسپلیت اینورتر اشاره داشته باشیم که با ظرفیت کلی 24000 توانایی این را دارد تا فضایی با ابعاد 50 تا 70 متر مربع را تحت پوشش قرار دهد.

پس در مدت زمان کوتاهی می توانید شاهد خنک شدن هوای اتاق باشید بدون آنکه سرمایش آن سبب اذیت و آزارتان باشد و همین باعث می شود سرحال تر از همیشه در محل کار و فضای اتاق حضور پیدا کنید.

فیلتر واسابی (WASABI) کولر گازی های کم مصرف هیتاچی

واسابی یا ترب ژاپنی یکی از انواع ادویه های سنتی ژاپنی است ، ریشه واسابی مزه ای بسیار تند و از نوع خردل دارد و سسی که از آن تهیه می شود همراه غذاهای ژاپنی مصرف می شود. سس واسابی بخارهایی تولید می کند که باعث باز شدن مجاری بینی انسان می شود. این سس قابلیتهایی نظیر ضد باکتری ، ضد آلرژی ، ضد قارچ و کپک و بوزدایی دارد. شرکت ژاینی هیتاچی با اقتباس از این نوع ادویه اقدام به تولید فیلتربرگرفته از واسابی wasabi  نانو تیتانیوم نموده ، که در کولر گازی های اینورتر هیتاچی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی ضد آلرژی کولر گازی اینورتر هیتاچی 2018

یکی ازویژگیهای به کاررفته در فیلتر نانوتیتانیوم تصفیه ی هوا با این فلیتر می باشد. این فیلتر باعث ازبین رفتن ذرات میکروسکوپی موجود درگرد وغبار خانگی وفرمالید شده که از وقوع بیماریهای تنفسی وآسمی پیشگری کرده،که این امربرای کودکان وسالخوردگان و بیماران آسمی بسیار حائز اهمیت است.آزمایش ELIZA شش ساعته بر روی مایت گرد وغبار خانگی ( آزمایش توسط دانشگاه بین المللی پزشکی مالزی انجام شده است. )

حالت خواب در کولرگازی هیتاچی کم مصرف

 به لطف سیستم خواب راحت «Sleep Mode» هم کنترل دقیق دما و هم تنظیم خودکار رطوبت صورت می گیرد تا خوابی آرام را در طول شبانه روز تجربه کنید. علاوه بر این، در مصرف انرژی کولر گازی نیز به میزان زیادی صرفه جویی می کند. مهمتر از همه، قابلیت تعویض مود است که در 5 حالت سرد، گرم، شرجی، باد و چرخشی به ارائه عملکرد می پردازد.

همچنین به تکنولوژی منطق فازی هوشمند برای کنترل سریع دمای هوا مجهز بوده و در کنار آن نیز از قابلیت راه اندازی مجدد خودکار بهره می برد.

خرید کولر گازی 24000 هیتاچی 

قیمت کولر گازی 24000 هیتاچی در فروشگاه اینترنتی هیتاچی با قیمتی عالی و تخفیف ویژه به فروش می رسد که دارای 5 سال گارانتی معتبر همراه با نصب رایگان می باشد پس اگر قصد خرید کولر گازی اینورتر مکس فوق کم مصرف را دارید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و گولر گازی جدید مکس اینورتر را سفارش دهید.