جشنواره خرید آنلاین وسعت شبکه

فروشگاه های زنجیره ای آنلاین وسعت شبکه به مناسبت اولین سال تأسیس به مشتریان گرامی خدمات و هدایای ویژه ارائه می دهد.

 

شرایط شرکت در جشنواره:

1-   خرید به صورت آنلاین: به منظور سهولت و سرعت در ارائه خدمات و افزایش رضایت مشتریان، هدایای این جشنواره فقط شامل مشتریانی است که به صورت آنلاین از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی خرید و شماره فاکتور آنلاین دریافت کنند. بنابراین فاکتورهای صادره برای مشتریانی که از طریق واریز وجه به حساب ، کارت به کارت و یا پرداخت وجه توسط دستگاه کارتخوان اقدام به خرید می نمایند شامل جشنواره خرید آنلاین نخواهد شد.

2-   خرید بالای 1/000/000 تومان: فاکتور های صادره برای سبدهای خریدی که جمع مبلغ آن ها بالای یک میلیون تومان باشد در جشنواره شرکت داده خواهد.

3-   خرید نقدی: خریدهای اقساطی در حال حاضر شامل این جشنواره نخواهد شد.

 

هدایای ویژه جشنواره:

هدایای ویژه جشنواره خرید آنلاین وسعت شبکه عبارتند از:

1-   هدیه نقدی: با خرید آنلاین از این فروشگاه یک اتوی بخار یا آبمیوه گیری (به انتخاب خودتان هنگام خرید) به عنوان هدیه به همراه کولر برای شما ارسال می شود.

2-   کارت هدیهبا خرید آنلاین کولر گازی ظرفیت 9 ، 12 و 18 هزار یک کارت هدیه 50/000 تومانی و کولر های گازی ظرفیت 24 هزار به بالا یک کارت هدیه 100/000 تومانی به همراه کولر برای شما ارسال می شود.

شرایط استفاده از کارت هدیه:

  • کارت هدیه در خرید های بعدی از تمام فروشگاه های آنلاین وسعت شبکه به عنوان تخفیف نقدی قابل استفاده خواهد بود.
  • کارت هدیه قابل انتقال به غیر است و دارنده کارت می تواند آن را جهت خرید از فروشگاه های آنلاین وسعت شبکه در اختیار دیگران قرار دهد.
  • کارت هدیه بدون مهر فروشگاه و امضای مدیریت فاقد اعتبار است.

3-   قرعه کشی: فاکتور هایی که از طریق خرید آنلاین صادر می شود دارای کد مخصص بوده و این کد هر سه ماه یک بار در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

  • تاریخ قرعه کشی: 25 خرداد 1397 بمناسبت عید سعید فطر
  • جایزه ویژه: یک دستگاه آب سرد کن گاسونیک