کولر گازی اسپلیت Hitachi هیتاچی 30000

کولر گازی هیتاچی 30000 اصل ژاپن سرمایشی و گرمایشی

  • راه اندازی مجدد به صورت خودکار
  • قابلیت پاک کنندگی فیلتر نانو تتانیوم
  • سرعت در ایجاد سرما و گرما
  • مجهز به قابلیت حالت خواب

مشخصات

مدل دستگاه RAS-S30HPA
شرکت سازنده هیتاچی
کشور سازنده مالزی
وزن وزن پنل داخلی: 11kg
رنگ وزن پنل خارجی : 60kg
مصرف انرژی A+
کاربری سرمایشی و گرمایشی
ظرفیت سرمایشی 8.10kw
ظرفیت گرمایشی 8.55kw
تایمر دارد
سیستم کنترل اینورتر -
کمپرسور اسکرول
جنس بدنه پنل داخلی : پلاستیک مقاوم
فن چرخشی چهار جهت
قدرت پرتاب باد -
گاز مبرد R22
جریان برق مصرفی سرمایش : 12.60A - 13.30A گرمایش : 12.90A - 13.30A
نوع برق مصرفی تک فاز - 220 ولت

کولر گازی 30000 هیتاچی :SPLIT HITACHI HAT/COOL

نوع محصول :کولرگازی

شرکت سازنده : هیتاچی

کشور سازنده : مالزی (قطعات ژاپن )

ظرفیت سرمایش و گرمایش : 30000 BTU

فروشگاه توزیع کننده:فروشگاه هیتاچی

نوع کمپرسور :روتاری اسکرول

مارک کمپرسور : هیتاچی ژاپن

شیلنگ : بله 5 متر

تصفیه هوا : بله ،از بین بردن میکروبها و باکتریها با استفاده از لامپ UV تا 0/99

کنترل از راه دور : بله

تولید یون یون منفی : بله

لوازم جانبی همراه: دفترچه راهنما ی کولر ،باتری مخصوص کنترل ،براکت دیواری مخصوص پنل داخلی ،فیلترهای پنل

قدرت پرتاب هوا : 12 متر

نیم نگاهی به کولر گازی هیتاچی سرد و گرم 30000 

فرا رسیدن فصل های گرم برای ما به این معنی است که کولرها را دوباره به کار بیندازیم تا هنگامی که وارد منزل شدیم، هوای خنک و دلپذیر، خستگی را از تنمان دربیاورد.

کولر گازی دیواری هیتاچی از اسپلیت های دومنظوره شرکت هیتاچی می باشد که با ظرفیت 30000 بی تی یو، در زمینه تهویه هوا بسیار موفق عمل کرده است. این محصول با قابلیت سرمایش و گرمایش، یکی از کم مصرف های HITACHI است به طوری که بسته به فصل سرد یا گرم، می توان با خیال راحت آن را بر روی دیوار اتاق نصب کرد.

طبق معمول این اسپلیت هیتاچی از دو واحد تشکیل شده که به یونیت داخلی و یونیت خارجی معروف هستند و هر کدام از آن ها با قابلیت های ویژه ای مجهز شده اند. حداکثر ظرفیت سرمایش این اسپلیت دیواری هیتاچی، 26600 و حداکثر ظرفیت گرمایش آن 29200 بی تی یو است که برای یک اتاق با مساحت نسبتا بزرگ می تواند پاسخگو باشد؛ از این گذشته، سطح سر و صدای پنل داخلی این اسپلیت دیواری بسیار کم است و شما تنها با 36db می توانید هوای خنک و معتدل را در اتاق خوابتان داشته باشید.

نوع مبرد مصرفی در این کولر گازی، R-22 می باشد که توان خنک سازی با کیفیت بالا را دارد و در این میان اسپلیت نامبرده ASG30RBAJ با بهره گیری از کمپرسور روتاری، قدرت بالایی در تولید هوای خنک و گرم دارد به طوری که شما می توانید برای فصول مختلف به آن اطمینان کنید.

بدنه کولر گازی 30000 هیتاچی سفید رنگ بوده و یک ریموت کنترل همرنگ نیز به همراهش دارد تا با دکمه هایی مانند sleep،timer و راه اندازی مجدد خودکار «Auto Restart» دستگاه را در عملکرد درست یاری دهد.

نمای متفاوت این کولر گازی به وسیله خطوط افقی و کنترل پنل، زیباتر از پیش شده و پره های آن نیز که در زیر محفظه ای قابل باز شدن جای گرفته اند، از طریق ریموت کنترل و به صورت دستی قابلیت تغییر سمت در چهار جهت اصلی را دارند تا پرتاب باد به درستی انجام شود. ابعاد یونیت داخلی این کولر گازی 1120 × 220 × 320میلی متر و وزن آن نیز تنها 16 کیلوگرم می باشد.

نمایش بیشتر

  • نقد و بررسی

  • مشخصات فنی

  • نظرات کاربران

  • پی‌دی‌اف راهنما

  • راهنمای خرید

  • پرسش‌های محصول

ظرفیت بالا و کمپرسور قدرتمند

کولر گازی هیتاچی یک اسپلیت کم مصرف با ظرفیت 30000 است که برای مساحت هایی در اندازه 60 تا 90 متر مربع مناسب می باشد و متناسب با فصل سرد و گرم، شما می توانید هوای مطلوب و مطلبوع را در منزلتان حاکم سازید.

اما ظرفیت اصلی برای سرمایش و گرمایش در این کولر به ترتیب 26600 و 29200 بی تی یو بوده و به واسطه این، محصول نامبرده فضای بسیار زیادی را پوشش می دهد.

حالا برویم سر بحث کمپرسور که به اندازه کافی برای ظرفیت 30000 این کولر می تواند پاسخگو باشد و به طوری طراحی شده که در برابر گرمای طاقت فرسای تابستان کم نیاورد و بتواند عملکردی درست از خودش به جا بگذارد. موتور این سیستم که در داخل پنل خارجی جای گرفته از نوع روتاری «Rotary» بوده که پس از اسکرول، در رتبه دوم از نظر نویز کم و قدرت بالا قرار گرفته است.

به واسطه بهره برداری از این کمپرسور قدرتمند، شرایط آب و هوایی این اسپلیت گازی ASG30RBAJ، مناطق گرم و معتدل، حاره ای و فوق حاره ای و استوایی در نظر گرفته شده که اگر بخواهیم از نظر کارشناسی بررسی کنیم می گوییم که منطقه T3 و T2 مناطق کاربرد این کولر با موتور سنگین Rotary هستند؛ پس دیگر نگران نزدیک شدن گرمای طاقت فرسای تابستان نباشید.

در زمینه سر و صدا و نویز نیز، عملکرد این اسپلیت سرد و گرم هیتاچی موفقیت آمیز بوده و تنها 36 دسی بل نویز از یونیت داخلی اش به گوش می رسد یا در واقع بهتر است بگوییم نمی رسد چونکه 36 دسی بل کمتر از مقداری است که گوش شما بتواند آن را درک کند و بشنود.

این کولر گاز دیواری هیتاچی در ظرفیت های 24000 و 18000BTU نیز تولید شده که مساحت های کمتری را به نسبت 30000btu پوشش می دهند اما شما می توانید با در نظر گرفتن مساحت منزل و یا با کمک گرفتن از کارشناسان هیتاچی، ظرفیت مناسب را انتخاب نمایید.

ظرفیت بالا و کمپرسور قدرتمند در کولر گازی اجنرال 30000


گاز مبرد مصرفی اسپلیت گازی دیواری 30000 هیتاچی از نوع R22 می باشد