کولر گازی اسپلیت Hitachi هیتاچی 24000 Inverter

کولر گازی هیتاچی 24000 اینورتر Inverter

اسپلیت و کولرگازی دیواری سرد و گرم اینورتر 24000 هیتاچی کد RAS-60WPA

مشخصات

مدل دستگاه

RAS-60WPA

شرکت سازنده

هیتاچی

کشور سازنده

تایلند

وزن

پنل داخلی : 10kg پنل خارجی : 52kg

مصرف انرژی

A+

کاربری

سرمایشی و گرمایشی

ظرفیت سرمایشی

2.05kw

ظرفیت گرمایشی

2.10kw

سیستم کنترل اینورتر

دارد

کمپرسور

روتاری

گاز مبرد

R410

جریان برق مصرفی

6-7A

نوع برق مصرفی

تک فاز - 220 ولت

نوع موتور

اینورتر

  شرکت هیتاچی ژاپن Hitachi Japan در سال 1910 میلادی توسط یک مهندس برق به نام نامیهی اودیرا در ژاپن تاسیس شد. این شرکت چند ملیتی ژاپنی به طور کلی در 11 حوزه از جمله لوازم الکتریکی ، رایانه ای و ماشین آلات صنعتی و لوازم خانگی بزرگ و کوچک فعالیت دارد.

شرکت هیتاچی ژاپن فعالیت خود را با تولید توربین ه و ژنراتور برق آغاز نمود و بعدها تولید رایانه را به خط تولید خود اضافه نمود. شرکت هیتاچی ژاپن شعبه اروپایی خود را در سال 1982 میلادی تاسیس کرد.

شرکت هیتاچی ژاپن در زمینه های دیگری همچون هسته ای نیز فعالیت چشمگیری دارد. این شرکت با سابقه ای بیش از 107 سال و دارا بودن حدود 400 هزار کارمند درسراسر دنیا به عنوان یکی از بزرگترین شرکتها در بسیاری از زمینه ها از جمله تولید لوازم خانگی کوچک و بزرگ همچنان به فعالیت خود ادامه داده و دارای محصولاتی با کیفیت و طراحی بالا و همگام با استانداردهای روز دنیا می باشد.

 

سیستم تهویه مطبوع با کولر گازی های هیتاچی Hitachi

در دمای 55 درجه سانتی گراد راحت خنک شوید

 

عملکرد بالا در دمای 55 درجه سانتی گراد در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

 

یکی از محصولات شرکت ژاپنی هیتاچی کولر گازی 24000 مدل RAC-60WPA این شرکت است ، این کولر گازی ژاپنی دارای ویژگیها و کاربردهای ویژه ای است که در کولر گازیهای دیگر وجود ندارد ، علاوه بر داشتن این ویژگیهای عالی از نظر مصرف برق به علت دارا بودن اینورتربسیار کم مصرف تر از سایر کولر گازی ها بوده و بعلت کیفیت بالا و ویژگیهای آن  مورد مصرف بسیاری از مردم در سراسر جهان  قرار گرفته است.

 

فیلتر واسابی wasabi : فیلتر واسابی در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

 

واسابی یا ترب ژاپنی یکی از انواع ادویه های سنتی ژاپنی است ، ریشه واسابی مزه ای بسیار تند و از نوع خردل دارد و سسی که از آن تهیه می شود همراه غذاهای ژاپنی مصرف می شود. سس واسابی بخارهایی تولید می کند که باعث باز شدن مجاری بینی انسان می شود. این سس قابلیتهایی نظیر ضد باکتری ، ضد آلرژی ، ضد قارچ و کپک و بوزدایی دارد. شرکت ژاینی هیتاشی با اقتباس از این نوع ادویه اقدام به تولید فیلتربرگرفته از واسابی wasabi  نانو تیتانیوم نموده ، که در کولر گازی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ضد آلرژی :

یکی ازویژگیهای به کاررفته در فیلتر نانوتیتانیوم تصفیه ی هوا با این فلیتر می باشد. این فیلتر باعث ازبین رفتن ذرات میکروسکوپی موجود درگرد وغبار خانگی وفرمالید شده که از وقوع بیماریهای تنفسی وآسمی پیشگری کرده،که این امربرای کودکان و بیماران آسمی و سالخوردگان بسیار حائز اهمیت است.

 

قابلیت ضد آلرژی در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

آزمایش ELIZA شش ساعته بر روی مایت گرد و غبار خانگی ( آزمایش توسط دانشگاه بین المللی پزشکی مالزی انجام شده است. )

خاصیت آنتی باکتریال :

فیلترنانوتیتانیوم به کار رفته در کولرهای گازی هیتاچی ژاپن باعث از بین رفتن باکتریهای موجود درهوا به میزان 99% شده و باعث جلوگیری از بوجود آمدن انواع بیماریها می گردد.

 

خاصیت آنتی باکتریال در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

نمونه باکتری مورد آزمایش ظرف مدت بیست وچهار ساعت به میزان 99% توسط فیلتر نانوتیتانیوم از بین می رود. این آزمایش توسط دانشگاه پوترا در مالزی انجام شده است. 

خاصیت ضد قارچ و ضد کپک :

یکی دیگر ازخصوصیات فیلتر نانوتیتانیوم ضد قارچ وضد کپک بودن آن است ، فیلتر نانوتیتانیوم واسابی بکار رفته به طور قابل توجهی مانع رشد قارچها و کپک ها گشته و باعث ایجاد هوایی سالم وعاری از ذرات قارچ و کپک می گردد.

  

 

خاصیت ضد قارچ و کپک در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

آزمایش صورت گرفته توسط لابراتور تحقیقاتی نانوپک برروی دو برش قطعه نان تازه قرار داده شده در دو محفظه آکریلیکی مجزا که یکی دارای خصوصیات فیلتر نانوتیتانیومی  واسابی و دیگری بدون فیلتر می باشد.

خاصیت بوزدایی محیط : 

فیلتر نانوتیتانیوم واسابی  دارای عملکرد بوزدایی نیز می باشد. این فیلتر عالی قادر به از بین بردن بوهای موجود در هوا به میزان %82 در مدت زمان یک ساعت می گردد.

 

خاصیت بوزدایی محیط در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

تمیز کننده هوای ماورای بنفش ( UV )

LED های موجود دریونت داخل اتاق ، اشعه های موج کوتاه ماورای بنفش از خود ساطع کرده که باعث از بین رفتن میکروبهای موجود در فیلتر دستگاه گشته و قبل از اینکه در هوا منتشر شوند از بین رفته و هوایی کاملا سالم وبهداشتی خواهید داشت. این اشعه ها دارای موج کوتاه بوده و به درون اتاق نفوذ نمی کنند و هیچ ضرری برای انسان ندارند.

 

تمیز کننده هوا در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی با اشعه UV

 

فن مماسی و ضد باکتری ( آنتی باکتریال )

فن به کار رفته در کولر گازی هیتاچی مدل RAC-60WPA دارای سیستم آنتی باکتریال بوده که باعث جلوگیری کردن از رشد قارچها و کپک ها و میکروب ها گشته و تمیزی بیشتر هوای اتاق را سبب می شود.

 

فن ضد باکتریال کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

 

حالت سرمایی فوق العاده : ( Super Cool )

دکمه super cool در کولر گازی های هیتاچی باعث ایجاد سرمای فوق العاده می گردد. با انتخاب این دکمه کولر گازی با توان حداکثر شروع به کار کرده ودر مدت زمان کوتاهی اتاق را خنک نماید. 

 

سرمایی فوق العاده در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

 

سیستم برق  DC:

موتور به کار رفته در کولر گازی های هیتاچی از سیستم برق DC استفاده می کنند. این نوع موتورها دارای عملکرد بهتر و بالاتری نسبت به موتورهای AC بوده و امنیت بالاتری نیز دارند. علاوه بر این میزان بازدهی آنها 10% بیشتر بوده و تعمیر و نگهداری آنها نیز بسیار راحتر و کم هزینه تر است.

سیستم برق DC در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

شروع مجدد به کار : 

زمانی که کولر گازی در حال کار کردن است اگر جریان برق قطع شود در زمان وصل شدن مجدد سیستم تهویه کولر گازی هیتاچی به طور خودکار در همان حالت قبلی انتخاب شده و مجددا شروع به کار می کند.

شروع مجدد به کار کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

کندانسور با پره سبز رنگ : 

کولرهای گازی هیتاچی دارای  کندانسورهای با رنگ سبز بوده که در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم بوده و تحمل بالایی در شرایط بد آب و هوایی دارند ، این کندانسورها سازگار با محیط زیست هستند.

 

کندانسور سبز در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

 

سیستم اینورتر کولر گازی هیتاچی :

کولر گازیهای هیتاچی ژاپن دارای سیستم منصر به فرد اینورتر می باشند، این فن آوری در مقایسه با سایر کولرگازی های دیگر باعث مصرف کمتر برق به میزان 30% می شود. همچنین این فناوری حذف کارکرد بی وقفه کمپرسور که جهت حفظ دمای ثابت اتاق است ، می شود. زمانی که دمای اتاق به درجه مورد نظر برسد  بجای خاموش و روشن شدن مجدد موتور سیستم اینورتر سرعت کمپرسور ، کولر گازی را در حالت مصرف بهینه قرار داده تا دمای اتاق ثابت بماند.

 

سیستم اینورتر در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

 

جریان یکنواخت هوا یکی دیگر از ویژگیهای کولر گازهای هیتاچی است. ورودی هوا در مقایسه با سایر کولرهای دیگر حدود 40% بزرگتر بوده ، که باعث مصرف کمتر برق برای چرخش فن می گردد. وجود دریچه بزرگ به میزان 15% بیشتراز کولرهای دیگر باعث انتقال بیشتر هوا با انرژی کمتر می شود. همچنین یونیت داخلی کولر گازی دارای یک فن بزرگ به میزان 15% بیشتر از کولرهای معمولی بوده که این افزایش قطر موجب کاهش چرخش فن و در نهایت مصرف کمتر برق می گردد.

 

مصرف برق کمتر در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

 

کمپرسور دو سیلندر DC :

کمپرسورهای بکار رفته در کولر گازی های هیتاچی در مقایسه با کمپرسورهای دروانی  دارای لرزش و صدای پایین تر و کارایی بالاتری می باشند. این کمپرسورها 37% کوچکتر بوده ، همچنین سرویس و نگهداری آنها راحتر و کم هزینه تر بوده و همچنین برای مکانها و فضاهای کوچک که دارای محدویت فضا هستند بسیار مناسب می باشد.

 

کمپرسور اینورتر DC در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

 

کولر گازی هیتاچی طراحی ژاپن و در مالزی  مونتاژ می شود.

 

کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی Hitachi